Datoru Ātrā Palīdzība - Slikts serviss

Nodevu uz diagnostiku Epson foto printeri. Par noskaidrotajiem defektiem uzņēmums nedeva informāciju, sazinājos pati vairākkārt, atbildēja tikai 3. Reizē (pirmajās teica, ka atzvanīs, kas nenotika) . Kopējais remonts aizņēma 5! Nedēļas, jo konkrētā detaļa nebija pieejama. Kad beidzot saņēmu zvanu (1. No uzņēmuma puses, līdz tam par statusu prasīju es) , ka printeris ir salabots, saņemot to secināju, ka: 1. Printeris ir nosmērēts ar kartridža tinti, par ko aizrādīju un darbiniece centās tīrīt, bet daļu nesekmīgi. ; 2. Noskrāpēts displejs. ; 3. Nav pārvadāts uz pārvadāšanas nofiksēšanas režīmu. ; uzņēmuma darbiniece tikai noteica, ka meistars nav bijis rūpīgs.
Printeri nav iespējams notīrīt, vairākkārt tika mēģināts. (bildes uzņemtas pēc tīrīšanas, pirms tam bija netīrs viss printeris)
neiesaku šo uzņēmumu, ļoti slikta komunikācija un attieksme pret klientu tehniku.

01.10.2024

D