Cityparks Latvija - pārkāpums

Nesen es saņēmu rēķinu par nereģistrētu stāvvietu pie veikala, dienu vēlāk to apmaksāju. Pēc mēneša saņēmām vēstuli par nesamaksāto soda naudu, un Pauls Konsults par šo vēlējās 15 eiro apmaksu arī. Es nekavējoties nosūtīju maksājumu, un CityPark uzreiz atrada maksājumu, viņi paskaidroja, ka maksājumā nav soda naudas numura. Un tad viņi man teica, lai es pats kārtoju lietas ar PK. Interesanti, ka Pauls Konsults komunicēja pieklājīgi, sūtīja saites uz likumu, bet CityPark gandrīz uzreiz kļuva rupji, ka viņiem man nekas nav jāskaidro, un bez paraksta uz konsultanta vārda un uzvārda. Interesanti, kāpēc, Cityparks iesniedzot lietu PK vai līdzīgā uzņēmumā, nav spiests nosūtīt e-pastu vai sms kilentam, kur ir šī brīža tiesiskais regulējums?
Es pieteicos ptac, bet vieglāk ir samaksāt, nekā tērēt laiku, ko šīs divas firmas izmanto.

23.10.2024