www.sudzibas.lv Circle K Nelaipna apkalpošana

Circle K - Nelaipna apkalpošana

Jau kārtējo reizi saskaros ar ļoti nelaipnu apkalpošanu Circle K Limbažos. Šajā reizē spēlē “Skrāpē un laimē” biju laimējusi 1,5l ūdens pudeli bez maksas. 18.08.24. ap plkst. 17.00 devos pie kases Limbažos, lai izņemtu balvu. Mani apkalpoja blonda, kā izskatījās, arī ļoti neapmierināta pārdevēja. Pateicu degvielas Nr. un tad teicu, ka man būs arī bezmaksas ūdens. Dabūju uzbraucienu, ka jāgaida, jo vienā čekā to nesitīs un lai parādu Circle K atlaižu karti. Nācās aizvērt aktivizēto kuponu lai to izdarītu. Samaksāju un taisījos dot pudeli, bet saņēmu pārmetumu, ka balva attiecas tikai uz mazajām ūdens pudelēm. Atvēru vēlreiz aplikāciju, parādīju, ka tur skaidri rakstīts 1,5l. Arī kupons, protams, vairs nebija aktīvs, jo pārdevēja teica to aizvērt. Pārdevēja dusmīgi paskatās, neko neatbild, iesit pudeli kasē un prasa 60 centus. Es prasu par ko man jāmaksā? Pārdevēja atkal neapmierināti “uzrej” lai parādu vēlreiz to kuponu. Atveru, parādu, ka rakstīts “bezmaksas”. Atkal dusmīgi izlabo pirkumu kasē un ne “atvainojiet”, ne “visu labu”… Vēlreiz piebildīšu, ka šī nav pirmā reize ar tik nelaipnu apkalpošanu tieši Limbažos.
Visos pārējos Circle K DUS nekad nav bijušas problēmas un vienmēr viss ir bijis super! Īpaši Jelgavā, kur iegriežos visbiežāk!

1 d atpakaļ