www.sudzibas.lv Cinamon Slikts serviss

Cinamon - Slikts serviss

Labdien,

vēlos izteikt savu neapmierinātību ar situāciju, kas radās, iegādājoties biļetes kinoteātra aplikācijā. Nesen nopirku biļetes uz filmu "Inside Out", taču tās netika nosūtītas uz manu e-pastu. Filma jau drīz sākās, tāpēc devos uz kasēm jautāt pēc palīdzības. Diemžēl, manas vietas netika rezervētas, un kasiere man piedāvāja pilnīgi citas vietas, kā arī neļāva izvēlēties pašam.

Turklāt, es biju iegādājies biļeti piedāvājuma "plus viens" ietvaros, kur maksājot par vienu biļeti, otru var iegūt par brīvu. Diemžēl, šo piedāvājumu man neiedeva, un rezultātā es nokavēju filmas sākumu. Līdzīga situācija notika arī ar manu draudzeni, tāpēc esam ļoti neapmierināti ar šo pakalpojumu.

Ceru uz ātru problēmas risinājumu un piemērotu kompensāciju.

30.07.2024

Good Intentions 30.07.2024

Pareizs e-pasts? SPAM/JUNK nodaļā nebija?