CarVertical

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

CarVertical - Sūdzības un atsauksmes

Carvertical.com - Iesniedz nepilnīgu un vāju saturu par salīdzinoši augstu cenu

Iesniedz nepilnīgu un vāju saturu par salīdzinoši augstu cenu Sane nepilnīgu un vāju informāciju par automašīnu, nav informācijas no kurienes mašīnā ievesta, cik ir bijis nobraukums, tikai vispārēja informācija ko mes visi pasi varam apskatīties tehniskajā pase un interneta. Loti slikts pakalpojums par augstu cenu. Tika rakstīta sūdzība par satura trūkumu, atbildi nesagaidījām.

Carvertical - Nesaņēmu pakalpojumu

Nesaņēmu pakalpojumu Ievadīju vin. Veicu apmaksu. Atskaiti par auto tā arī nesaņēmu. Rezultātā neizdevās auto pārdot. Pēc vairākam stundām saņēmu rēķinu, ka apmaksa ir veikta. Pakalpojumu tā arī neesmu saņēmis. Sākumā nodomāju, ka esmu pieļāvis kādu kļūdu un visu procesu atkārtoju vēlreiz. Saņēmu epastā otru rēķinu par veikto apmaksu, bet atskaiti par auto tā arī neesmu saņēmis. Ļoti žēl, ka p. Timrots reklamē šādu uzņēmumu. Izmantojiet labāk visiem zināmos un pārbaudītos uzņēmumus.

Auto win numura pārbaude Carvertical. - Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana.

Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana. Ja esat noskatījuši sev jaunu auto un vēlaties noskaidrot sava potenciālā auto noskrējienu un vēsturi nesūtat win numura pārbaudi uz CARVERTICAL. Nosūtīju win numuru samaksāju nepilnus 15 eur un neatsūtīja pilnīgi nekādu info. Vienā teikumā uzrakstīts avārijās nav bijis. Kad klātienē auto pārbaudīju ar krāsas biezuma mērītāju viss auto labais sāns bija špaktelēts. Noskrējienu vēsturisko tā arī viņi man neatsūtīja un kur nu vēl iepriekšējās reģistrācijas valsti. Kad sazinājos ar viņiem, lai...