www.sudzibas.lv Building Masters Sia Darba tiesību, nodokļu un citi pārkāpumi

Building Masters Sia - Darba tiesību, nodokļu un citi pārkāpumi

Labdien!
Vēlos sniegt informāciju par kādas negodīgas būvniecības kompānijas pārkāpumiem daudzās jomās. Šie pārkāpumi ir vid, finanšu policijas, pmlp, valsts darba inspekcijas, bet daži aspekti – pat valsts policijas kompetencēlūdzam veikt komplekso pārbaudi sia „Building Masters” uzņēmumā, kura pārkāpj visus iespējamos darba tiesību normas, darbiniekiem strādājot bez darba līgumiem. Alga tiek izmaksāta aploksnēs. Tiek izmantots nelegālo imigrantu darbaspēks. Objektos tie lietots alkohols. Līgumi ar klientiem netiek slēgti, viss tiek darīts bez jebkādiem dokumentiem. Apmaksa par veiktiem pasūtījumiem tiek pieņemta vai nu skaidra naudā, vai arī uz sievas privāto norēķinu kontu. Objektos netiek ievēroti nekādi drošības apstākļi, darbinieki gūst traumas, bet par to nekas netiek izmaksāts. Klienti tiek piekrāpti, t. I. Būvmateriāli tiek nopirkti bez jebkādiem čekiem un pavadzīmēm. Ir pat pamats domāt, ka tie ir zagti. Netiek maksāti nekādi nodokļi – ne sociālie, ne pvn, kaut arī šajā uzņēmumā strādā aptuveni vairāk par 10 cilvēkiem. Netiek ievērota tāme. Labo materiālu vietā tiek pirkti lētie. Ar cieņu, Jānis Miķelsons

M miljons 19.02.2017

????????????