www.sudzibas.lv BTA Krāpšana

BTA - Krāpšana

Labdien,
apdrošināju dzīvokli uz visiem riskiem, bet kad 29.07 pa nakti no Vētras pa šuvēm sāka tecēt ūdens, pārpludinot dzīvokļa sienas pilnībā, iesniedzot sūdzību lēmums atnāca, ka šādus gadījumus, kad no šuvēm tek ūdens neapmaksā. Jūs ko? Pret, ko tad es apdrošinu dzīvokli? ! Kāda jēga no apdrošināšanas, ja gala beigās, man tā vai tā remonts būs jātaisa pa saviem līdzekļiem! Nevienam neiesaku šo kompāniju, reāli pretīgi!

01.08.2024

T Tautins 01.08.2024

Skopais maksā divreiz :)

Tā ir, ka vienmēr izvēlas lētāko piedāvājumu, vispār neiepazīstas ar noteikumiem un, tad sauc apdrošinātājus par krāpniekiem.

K Katrīna951 01.08.2024

Mums bija tas pats. Balta ieskaitīja uzreiz, kā dabūja atzinumu no apsaimniekotāja. Un jau otro reizi dažu gadu laikā.

H Helsu 01.08.2024

Bta mājas lapā ir pieejama visa informācija ,kas tiek apdrošināts un kuras situācijas apdrošināšana nestrādā , Jūs līgumu esat izlasījusi pirms noslēdzat līgumu ?

T Tautins 02.08.2024

Tak neviens nelasa, tikai sūdzās, ka vissslikti.lv