Brūvers Namu Pārvaldnieks - Krāpšana

Brūvers Namu Pārvaldnieks nepilda savus tiešus pienākumus, kā pārvaldīšanas un apsaimniekošanas līgumā atrunāts. Formāli īpašnieks ir būvnieks žuravļovs, bet reāli visu vada pusizglītoti krievu žUļiki, kas par māju pārvaldīšanas likumu un saistošiem noteikumiem nav zinājuši vai dzirdējuši, jo neņem vērā tajos noteikto. Ņem tikai naudu par pārvaldīšanas darbu nedarīšanu, uz zvaniem un iesniegumiem neatbildēšanu un iedzīvotāju klusu pasūtīšanu trīs mājas tālāk. Līgumā un likumā noteiktus dokumentus un atskaites nesniedz. Sniedz tikai rēķinus žuravļova vārdā, ī tos, ar kļūdām un kavējumiem. Latviski nerunā. Uz zvaniem klientu centrā atbild tikai sekretāre, kura tāpat pēc būtības neko nevar pateikt, birojs tikai salaspilī.

O