www.sudzibas.lv Botox land Slikts serviss

Botox land - Slikts serviss

Neskatoties uz to, ka pakalojuma cenas augstas, bet čeks vai kvīts NETIEK IZSNIEGTS- būtu apmeklējusi speciālisti atkārtoti.

Diemžēl, izrādās saņemot atgādinājuma sms par pierakstu- tas patiesi ir jaatver. Izrādās, ja nesniedz atbildi par ierašanos 24h laikā piekraksts bez brīdinājuma tiek dzēsts. Lieliski!

Tā nu šodien biju jau ceļā un atvēru ziņu, lai pārliecinātos par adresi saucot taksi. Bet izrādas- varu arī nebraukt. Pierkats vairs nav.
Tāda savā veidā nerēķināšanās arī ar klientu laiku.

Nolēmu nākošās injekcijas tomēr veikt pie cita speciālista.

Z

ž žurcis 11.07.2024

Ierasta un normāla prakse. Tevi tur vajadzētu bloķēt un informēt visus salonus par bezarbildīgu klientu vārdā Zane Lenija.

Z Zane Lenija 12.07.2024

Bezatbildīgu? Kad laicīgi pieraksties, plāno savu dienu, esi jau ceļā un tev beigās pasaka Jūsu pieraksts bez brīdinājuma ir dzēsts tikai tāpēc ka neizlasijāt līdz galam sms? Nu nezinu gan vai tas ir bezatbildīgi. Bet ja nu tā sakiet...tad laikam esmu slikts klients.