Bazaar Beķereja - Krāpšana

Vēlos izteikt sūdzību par Bazaar Beķereju. Neskatoties uz to, ka Jūsu produkcija ir ļoti garšīga un kvalitatīva, tomēr uzņēmumā ir nepilnības, kuras nezināmu apstākļu dēļ vienmēr skar konkrētus cilvēkus.
Divas reizes tika veikts pasūtījums caur Wolt un abas reizes tas radījis negatīvas emocijas pircējam.
1.reizē tika atvestas 3 bulciņas 8 vietā. Netika piedāvātas alternatīvas, kā citi produkti vai mierinājuma dāvaniņa,
2.reizē pasūtījums vispār tika atcelts un nebija iespējams saņemt vēlamo produktu. Kas jau likās aizdomīgi. Tāpēc turpmāk izvairīšos no tieši jūsu produkcijas un izvēlēšos beķereju ar augstu kvalitāti gan labas produkcijas jomā, kā arī ar labu menedžmentu.
Ieteikums - nepiedāvāt preci, ja to nav iespējams klientam izsūtīt. Vai arī atteikties no Wolt piegādes pakalpojuma piedāvājuma. Jo nu nesmuki jau ar jums gadās jau kuro reizi.

B

T tainsīgatiesa 05.08.2024

dēļ bulcinānm esi resns kastrets dandalis?:D