www.sudzibas.lv Basteji (mizumulca.lv) Slikts serviss, nepārdomāta mājaslapā, kas sniedz maldinošu informāciju

Basteji (mizumulca.lv) - Slikts serviss, nepārdomāta mājaslapā, kas sniedz maldinošu informāciju

Gribēju pasūtīt mulču ar piegādi. Atradu interneta veikalu, kur var veikt pasūtījumu. Bija jāizvēlas arī maksāšanas veids. Parasti maksāju caur internetbanku, kas arī šoreiz bija iespējams, bet par laimi izvēlējos maksāt saņemšanas brīdī. Ievadīju adresi, atnāca ziņa e-pastā, ka pasūtījums pieņemts. Gaidīju nedēļu, kad nu man vedīs pasūtījumu. Pēc nedēļas piezvanīju, lai painteresētos, kad būs kurjers un man atbildēja, ka uz manu pilsētu neved vispār. Veicot pasūtījumu nekas tāds nebija redzams un naudu samaksāt arī būtu bijis iespējams. Tikai darbinieks telefonsarunā ieminējās, ka pilsētas, uz kurām piegādā, uzrakstītas kaut kur noteikumos, kas uzreiz nav nekur redzami. Uzmanieties pasūtot preces no šī uzņēmuma.