AB park izklaides parks - Slikts serviss

Braucām uz Ab parku pusotru stundu, bērni ir atbraukuši no ārzemēm un gaidījuši šo braucienu veselu gadu. Ab parkā bijām 25.07. Un bērni gribēja izvizināties ar visām atrakcijām, nu piegāja 360 atrakcijas kārta, kur atrakciju vadīja iedomīga meitenīte (tāda apaļīga) . Sanāca tā, ka liels bērnu skaits (tajā skaitā arī mēs) ieņēmām rindu pie “nepareizajiem” vārtiņiem (uz kuriem nekas nebija rakstīts:) ) , izrādās, ka tie bija atrakcijas izejas, nevis ieejas vārti. Apkalpojošais personāls (iepriekš minēta meitene) demonstratīvi izlaida bērnus no atrakcijas, kur palika viens puika un turpināja vizināt tikai to, visai pārējai rindai nepasakot, ka ir kļūdaini ieņemta Rinda. Tas tiešām ir tik grūti - veikt savu darbu pienācīgi un komunicēt ar tautu? Lūdzu pārdomāt, vai šai jaunkundzei ir vieta šajā izklaides parkā!

Atbilde no ABpark Support Pārstāvja atbilde 31.07.2024

Paldies. Aprunāsimies ar tās dienas darbiniekiem par aktīvāku norādījumu došanu apmeklētājiem šādos gadījumos. Pie svārsta atrakcijas izejas ir izvietotas 2 uzskatāmas a4 fomāta plāksnes, ka tā ir izeja un otra - ka tur nav paredzēts iet, lai ienākošie neaizšķērsotu izeju. Bet aktīvi un jautri izklaidējoties mēdz gadīties tās nepamanīt :)

N

K Katrīna951 30.07.2024

Vai tiešām uz atrakciju nebija rindas, lai saprastu kur jāstāv?

N NotGood 30.07.2024

Tur tā lieta, ka pie šīs atrakcijas visi sastājās pie šiem vārtiņiem, tāpēc arī mēs pūlī iestājāmies rindā. Kurš to būtu domājis, ka ieejas vārti paralēlā pusē? Nav jau tā, ka mēs apmeklējam šo izklaides parku katru dienu, lai zināt no galvas kur ir ieejas pie katras atrakcijas 😅 Meitene (darbiniece) mums priekšā izlaida bērnus ārā, uz atrakcijas palika viens puika un darbiniece ieslēdza atrakciju no jauna un turpināja vizināt to vienīgo puiku. Visai rindai nepateica ne vārda.

L Lietotājvārds_123 30.07.2024

šie neko tādu nesaprata, jo redz bija jāvēro cik kurš apaļš ir. Fiziskā cilvēka novērtēšana ir primāra šādiem cilvēkiem. :)

N NotGood 30.07.2024

Kas kuram kaiš, tas tikai to spēj saredzēt. ;) Tikai cilvēka raksturojums, nekas cits. Ja viņai būtu rakstīt vārds kaut kur, tad pieminētu tieši to šeit.

Paradeez 30.07.2024

"Kas kuram kaiš, tas tikai to spēj saredzēt. ;) " Tāpēc iekavās bija jāpiemina, ka meitenīte bija apaļīga :)))

N NotGood 30.07.2024

Paradeez, ja meitenei būtu sarkani mati, tad pieminētu tieši to. :) Šoreiz izskatās, ka Jums “apaļš” sit pa pašvērtējumu? :( Jūs jau mani nemaz nekad neesat redzējis, bet dodat man novērtējumu? :)) saule, pica, bumba arī ir apaļas, kāpēc par to neraudam? :))

Paradeez 30.07.2024

Kurā vietā es Jums devu novērtējumu? Es tikai Jūs citēju.

N NotGood 30.07.2024

Jūsu zināšanai, dienas laikā tur darbinieki mēdz mainīties vietām uz atrakcijām, tāpēc šajā gadījumā ir tikai cilvēka raksturojums (lai kompānija saprot, par kuru darbinieku iet runa, jo, diemžēl, viņiem nav uz pieres rakstīti vārdi :) ) bez mērķa cilvēku kaut kādā veidā aizskārt. :) Tas, ka Jūs redzat negatīvo pusi tur, kur tās nav ir Jūsu personīgās problēmas un ar tām ir jāstrādā. Konkrētā gadījumā sūdzība ir par to, ka meitene (darbiniece) lika vilties vairākiem pieaugušajiem un aizvainoja vairākus bērnus, kuri tikai gribēja izbaudīt atrakcionu. :)