www.sudzibas.lv Autostils Slikts instruktors

Autostils - Slikts instruktors

Labdien, vēlos lai visi kuri liek Liepājā tiesības un meklē instruktoru neuzķerās uz instruktoru Guntaru Budrecki, vīrietis gados, vispār neatbilst instruktoru standartiem, rauj Stūri ārā no rokām un parkošanās vispār nav, tā laikam ir pašam jāmācās. Bieži Stūri rauj uz citu pusi lai neiebrauktu nevienā bedrītē, īsti neko ari neiemāca, tikai liek braukt un braukt, 8. Braukšanā noliku autoskolas braukšanas testu, protams zinu, ka tas nav nekas, bet citi instruktori atzīst ka esmu pietiekoši apmācīts lai liktu braukšanas eksāmenu, esmu iztērējis pietiekoši daudz naudas, kad jautāju vai var paņemt eksamena braucienu ar citu instruktoru solās ka būs, bet beigās nekā, neuzskatu ka viņam ir jāmāca jaunieši. Varbūt tas ir tikai mans viedoklis, bet visiem ir jāzin kāds nu viņš ir.

T