www.sudzibas.lv Audumustudija.lv Krāpšana - preci nepiegādā, uz ziņām nereaģē

AtrisinātaAudumustudija.lv - Krāpšana - preci nepiegādā, uz ziņām nereaģē

Krāpšana - iekasē naudu, nepiegādā preci. Pirms gandrīz diviem mēnešiem bērnam pasūtīju dvielīšus interneta veikalā audumustudija.lv, bet prece vēl nav piegādāta.

Uz e-pastiem neatbild (sūtīju 3 reizes), telefonu neceļ, saka, lai sūta SMS, uz kuriem neatbild.

Krāpnieces vārds Mudīte Ērenfrīde Dinsberga, kas parādās bankas izrakstos pie online maksājuma. Tātad, tur pat nav īsts uzņēmums.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Karlis_B 09.08.2024

Pēc sūdzību un negatīvu atsauksmju rakstīšanas soc. tīklos un iesnieguma maksājumu apstrādes platformai, kas apkalpo šo veikalu, prece daļēji tika piegādāta - viens no 3 produktiem, kurus pasūtīju tika aizvietots randomā ar pilnīgi citu. Kopš pirkuma veikšanas pagājušas 7 nedēļas.

Lai arī šī tomēr nebija krāpniecība, serviss un klienta pieredze ārprātīgi slikta. Nevaru rekomendēt.

K