www.sudzibas.lv Ārsts Andrejs Sazoņiks Necilvēcīga attieksme

Ārsts Andrejs Sazoņiks - Necilvēcīga attieksme

Latvijas ārsts Andrejs Sazoņiks, kurš atvaļinājuma laikā aizvieto ģimenes ārsti, atteicās sniegt medicīnisku palīdzību manai meitai, kura pēc operācijas ir bezpalīdzīgā stāvoklī. Meitai Vācijā tika veikta neatliekama operācija, kuras rezultātā atstāta neaizšūta vaļēja operācijas zona vairāk kā 4 kvadrātcentimetri, aizpildīta ar vati un pārsieta, meita 3. dienā pēc operācijas izrakstīta no slimnīcas, līdzi iedotas 10 antibiotiku kapsulas 10 dienām ar norādi slimnīcas izrakstā, ka konkrētās antibiotikas jālieto 20 dienas palielinātā daudzumā, pēc tam jāturpina mazāka deva. Tā kā meita-studente pēc operācijas ir bezpalīdzīga, es (māte) dodos ar auto uz Berlīni pārvest meitu uz Latviju. Tā kā redzams, ka ceļā antibiotikas nepietiks, pirms izbraukt no Rīgas, dodos ar slimnīcas izrakstiem pie ārsta Andreja Sazoņika ar lūgumu izrakstīt slimnīcas izrakstā norādītās, trūkstošās zāles, jo atceļā no Berlīnes uz Rīgu zāles būs beigušās, bet to nevar pieļaut. Atteicās. Jo vajagot, lai meita pati pie viņa ierodās, tātad, izlaižot vairākas dienas bez zālēm, tad viņš apskatīšoties un došot savu speciālista novērtējumu (it kā ķirurgs, kurš Vācijā operēja un sagatavoja turpmākās ārstēšanas plānu un izrakstu, būtu glupāks par šo Sazoņiku). Uzskatu, ka ārsts Andrejs Sazoņiks demonstrēja necilvēcīgu attieksmi. Ārstam, pirmkārt, jābūt cilvēkam, nevis nepilnīgas sistēmas nedomājošai skrūvītei, kas tikai formāli aizpilda ārsta vietu, bet nav tāds pēc būtības.

P Palīgs neskaidrajiem 30.07.2024

Berlīni nevar pa 10 dienām izbraukt? Jums tad nevajag vispār pie stūres sēsties..

E Elizabethlv_1 05.08.2024

Vai izraksts bija latviešu valodā? Vai vismaz bija tulkojums?