Apkalpošana Hesburger! - Slikts serviss

Sveiki! Šodien ar draugu pa ilgiem laikiem nolēmām aiziet uz “hesīti” Jelgava. Ļoti ilgojamies pēc bekona burgera. Kad iegājām ievērojam kad visas maiņas sastāvā ir puiši(tas nav slikti!) domājam kad būs atri, bet ne. Sākuma izsniedza pasūtījumu bez viena burgers, ta nav problema, bet tomēr tas nebūtu tik svarīgi, par to ka burgeri bija galīgi sausi. Man bija viss mazāk mērces. Burtiski viena pusīte un tikai sākumā. Biju ļoti vilusies kartupeļos kuri bija cieti. Mērce jauna gan ir top! Puisis kurš pieņēma pasūtījumu, saņēma lūgumu no mums, lai neliek ledu, atbilde “ja labi” un tad āra pa ausīm, īsāk
Sakot ledus bija. Burgeros bija nenormāli daudz kāpostu, likās kad tie ir vairāk par tomātiem, kurš bija tikai viens, un ta bija pusīte no pusītes. Tiešām lai vēlreiz ēstu uz 15 eiro, kad gabals rīkle sprust no sausuma, ne paldies.

Good Intentions 12.07.2024

Nesaprotu par ko sūdzība. Sūdu apmeklē, sūdu dabūsi. Kartupeļi jau sen nav tie no 2000.

L Laura Kaulina 20.07.2024

Sūdzība ir skaidra, nezinu, agrāk (ne 2000) kartupeļi bija lieliski. Nav suds, vienkārši trāpijāmies uz sliktu maiņu