www.sudzibas.lv AlanDeko Slikts serviss

Alandeko - Slikts serviss

31 augusta veicu pasūtījumu Alandeko veikala Spice Home par summu 298.94 eur, aizskaru Stangas komplekta ar montāžu. Montāža notika nedēļu vēlāk, 9.09. Viss ok, tas nekas ka meistari ierādās ar kavēšanos, bet labi, montāža tika veikta. Protams pārbaudīt vai Stangas ir pieskrūvētās kārtīgi nebija iespējams jo aizskaru mums tad nebija, un meistars teica ka viss paveikts. Pie tam tas nav mūsu dzīvoklis bet īrēts, un ievācāmies tur tikai pēc visu šo darbu paveikšanas. 21.09 kad pārvācamies, pielikām aizskarus un ko viena loga abas stanfgas kreisajā puse nav piestiprinātas, pie tam ja vel tie būt ģipškartona griesti, bet ne, tie mums ir dzelzsbetona kur dibeli nevar vienkārši izkrist pieliekot aizskarus, pie tam pārējiem 4 logiem sas pašas Stangas turas ideāli.
Sazinājos uzreiz 21.09 ar Alandeko kur pirkām, šie Saka menedžere pie ka pirkām atrodas atvainojuma, zvaniet nākamnedēļ, - kas tas par servisu, un protams es ierados pats biroja 23.09 kur cita menedžere pieņēma manu sūdzību, un ka jums liekas man neviens līdz šodienai 28.09 pat neuzzvanīja, es uzzvanot šodien 28.09 tai pašai pārdevējai, šī man atbild neko nezinot lai zvanot pirmdien. Kas tas par sviestu. Kaa panemt naudu uz prieksu ta var ka paveikt darbu kvaitativi vai veikt ta remontu man jagaida kas zin cik ilgi.

28.09.2024