A/S "Goldingen ECO"vai SIA Jaundzirnavnieki - Slikts serviss

Sākuma kad sāk strādāt laba attieksme, Sola daudz. Bet kad kādu laiku jau esi nostrādājis tad attieksme nau no labākajām vienmēr kautkas neapmierinās. Bieži sanāk 8h darbs par ilgāku laiku kas ar laiku jau paliek par normu. Bieži jāveic darbi kas pēc līguma nemz neattiecas uz darbinieku. Ja pēc darba grafika ir 8h darbs un stunda pusdienas pārtraukums tad bieži sanāk vai nu neizmantot viņu jo tu vienkārši netiec viņā vai viņš tiek saīsināts, bet oficiāli tev tā stunda tiek novilkta neatkarīgi no tā izmantoji vai nē. Bieži mēdz kavēties ar naudām. Darbs ir grūts un sievietēm īpaši fiziski smags. Noskrieties ir ko ļoti. Ja sludinājumā raksta ka alga sākot no tik līdz tik tad nekad lielāko summu nesaņems. Negrib maksāt ne vairāk, ne piemaksas, ne prēmijas. Nemāk novērtēt strādniekus uzskata ka dzīvojam vēl vergu laikos.

C