www.sudzibas.lv Xparts.lv Ārprātīgā attieksme

Xparts.lv - Ārprātīgā attieksme

Pasūtītās oriģinālais detaļas 19.04.2024, uzreiz samaksāts. Piegādes laiks 7d. D. Pēc noteikta laika uzrakstīju epastu ar jautājumu kur prece, klusums. Pagaidot vēl reiz uzrakstīju web čata arī klusums. Man itkā nedega bija vēl lieldienas, domāju ka atnāks tā atnāks. 10 māja saprotot ka neviens man tā arī neatbild un preces status nemainās piezvanīju pats. Teica ka nodos info tālāk un sazināsies. Tad atnāca epasts kur teikts ka kautko trūka un tuvākajā laikā saņems un aizsutis pakomata. 16.05 uzrakstīju vēl reiz atkal klusums. Šodien piezvanot atnāca izziņa ka nevar sazvanīt viņus līdz 23.05 rakstiet e-pastā, atbildēsim.
Lūdz šim sūtīju caur viņiem orig. Detalas. Bet šis pasūtījums bija pēdējais. Tagad jācīnās par naudas atgriešanu vai pasūtījuma saņemšanu.

R

O oIo 20.05.2024

.. un tad vēl viņi brīnās, kurš krāpniekiem nopludina datus ar telefonu, vārdu uzvārdu un adresi.

R Romualds S. 20.05.2024

Man nav žēl. Lai zvana. Labprāt parunāsim. Tikai lai jums būtu miers noblurešu ))

O oIo 20.05.2024

Tad jau labi, ka neiebilstat. Lūdzu neaizmirsties laicīgi nomaksāt kredītu, kuru, IESPĒJAMS, atļāvos Jūsu vārdā noformēt.. .

X xparts.lv 24.05.2024

Labdien, dažreiz arī mūsu piegādātāji mūs pieviļ.
Preces ir nosūtītas klientam.
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībam.

R Romualds S. 24.05.2024

Šodien saņēmu preci. Gadās visādi, bet ka arī rakstīju jums e-pasta galvenā problēma bija komunikācija ar jums un sapratne kas vispār notiek ar pasūtījumu. Kad no aizsutitam 3 vēstulēm atbilde tā arī neatnak tas nav normāli. Preces kvalitātei nebija un nav pretenziju.
Paldies ka vis atrisinājās bet par meneša gaidišanu varēja kaut piedāvāt kādu kuponu vai kodu nākamajam pasūtījumam. Bet saņēmu tikai apvainojumus.