www.sudzibas.lv Veselības centrs Možums-1 Ralfs birķis, acu ārsts, neiedod recepti brillēm, apgalvo ka ir iedevis

Veselības centrs Možums-1 - Ralfs birķis, acu ārsts, neiedod recepti brillēm, apgalvo ka ir iedevis

Ralfs birķis, acu ārsts, pēc vizītes ar pacientu neiedod ne slēdzienu par veikto pārbaudi ne recepti brillēm, taču apgalvo ka ir iedevis. Vēl speciāli pārprasīju vai iedos jauno recepti bērna brillēm, lai pēc iespējas ātrāk varam pasūtīt brillītes, jo bērns neredz, taču neiedeva ne slēdzienu ne recepti. Teica lai ejot pie optometrista un tur veikalā uz vietas visu dabūšot. Možums 1 reģistratūrā darbiniece sazinājās ar ārstu, kurš teica ka ir iedevis recepti, kartiņā esot. Taču skaidrs ir tas ka tā tas nebija, bērns to var apstiprināt, ka receote netika iedota un aizsūtīja mūs pie optometrista. Tagad lai dabūtu kopiju receptei no bērna kartiņas, esit jāmaksā par to 17 eiro. Absurds.

04.09.2024

Good Intentions 04.09.2024

Kā var nepamanīt, ka netika iedota?