www.sudzibas.lv SMS Serviss Slikts servis, bezatbildīgs

Sms serviss - Slikts servis, bezatbildīgs

SM SERVISS (Reģ. NReģ. Nr. 40003570803;r.) apsaimniekotājs, neizprotams darba stils, attiecība pret namu iedzīvotajiem. It īpaši drošības jautājumi, viņiem ir vienalga, nav ieinteresēti.
Respektīvi
1. Kopš 2023.g rudens apsaimnieko mūsu daudzīvokļu māju
2. Izpildes tāmes par 2024.gadu nav
3. Nav nekādu apsekošanas aktu (stāvvadi, mājas kopējais stāvoklis utt.)
4. Nav ieinteresēta uzturēt māju no iekšienes, bet labprātīgi pakļaujas it kā nozīmētam, bez papīriem, mājas vecākajam – jāieklāj asfalts pie mājas piebraucamā ceļa.
5. Norādot mājas kopējos trūkumus Uzņēmums ir neinteresēts tos risināt.

Ir iztērēta lielāka daļa mājas uzkrājuma, asfaltam! Bet to ka ziemas mēnešos daudziem dzīvokļiem ir auksti radiatori, par to viņiem ir dziļi nospļauties. Jo balsojums ir savākts par asfaltu. “mājas vecākais” ir tik ļoti apvārdojis visus pensionārus ka vemt gribas. Šķiet ka uzņēmumam ir sava birokrātija!

Tika uzsākti darbi kāpņu telpas ieejas durvju trepju remonts 08.07.2024. viss demontēts un nolikta vistu lakta pa kuru iedzīvotajiem pārvietoties. Tā kustas, dēlis jau ir ieplīsis, ar to jau nav viss, zvanot apsaimniekotajam 15.07.2024. izrādās ka darba izpildītājs, BEZ LĪGUMA, ir atteicies no darba izpildes! Nekas netiek vēl risināts arī nākamajā dienā! 17.07.2024. telefonu VAIRS NECEĻ! Atsūta sms ka tāme tiek aprēķināta no jaunā izpildītāja. Nekādu termiņu nekā nav.
Uzņēmums tiek instruēts, ka šajā objekta nav nekādu darba drošību noteikumu ievērošana, VISU VAR REDZĒT BILDĒS. Uz to viņiem ir VIENALGA! Cik tur trūkst lai kāds nenoturētu līdzsvaru, režģis ir uz āru! Bet tagad gaidīsim tāmi, kas zina cik tā būs liela, ja nederēs, meklēsim nākamo un tā joprojām! Super uzņēmums.

17.07.2024