www.sudzibas.lv Sia Benerette, Call Structure Krāpšana ar algu izmaksām

Sia Benerette, Call Structure - Krāpšana ar algu izmaksām

Uzņēmums neizmaksā algas pilnā apmērā. Uzņēmumam ir parāds VID 32000 eur apmērā . Galvenajā kontā nekādas naudas no sadarbības partneriem neienāk, ir papildus konts LT Revolut, kur tiek skaitīta visa nauda. Darbiniekiem, VID un VDI tiek pasniegta nepatiesa informācija. Sia Benerette īpašniece Beāte Tjarve izliekās, ka viss ir labi. Darbiniekiem tiek pasniegta informācija, lai saprastu, ka savas algas, aprēķinus nekad nedabūs.

L lauritis 24.10.2024

SIA Benerette tiešām apkrāpa darbiniekus, un meloja kopš augusta mēneša.

M Mia227 25.10.2024

Sia Benerettes vadība papildus svin krāšņus svētkus viesu mājās un runā par sava bankas konta lielisko stāvokli, par ko dalās sociālajos tīklos, kamēr darbinieki, kuriem nav izmaksātas algas ar neizin kā pabarot ģimenes un samaksāt rēķinus.

B Beate Tjarve 25.10.2024

Labdien, Laura Bārtniece! Vienīgā uzņēmuma īpašnieka, valdes locekļa un vadītāja dati ir publiski pieejama informācija. Jūs apzināti ceļat neslavu ar uzņēmumu nesaistītai personai, ar kuru ne Jūs, ne kāds cits no SIA Benerette darbiniekiem, nekad neesat stājusies darba attiecībās, ne tieši, ne pastarpināti, ko apliecina darba līgums, nemaz nerunājot par tikšanos vai jebkādu komunikāciju. Tāpat, darba attiecības ar Jums ir izbeigtas. Ja nepārtrauksiet nepatiesas informācijas apzinātu izplatīšanu, neslavas celšanu un nomelnošanu, būsim spiesti pieņemt likumā paredzētos mērus.

L lauritis 25.10.2024

?

C callstructure 25.10.2024

SIA Benerette pagaidām tik tiešām nav veikusi pilnu darbinieku algu apmaksu, kas, kā citās šādās situācijās, likumā paredzētajā kārtībā tiks risināts ar VDI starpniecību. Taču sūdzībā minētā persona nav nedz konkrētā uzņēmuma īpašnieks (patiesā labuma guvējs), nedz valdes loceklis, nedz jebkādā citā veidā saistīta ar konkrētā uzņēmuma saimniecisko darbību, par ko var pārliecināties pēc lursoft datiem. Uzņēmuma valdes loceklis ir Ritvars Tjarve. Neslavas celšana notiek pret neīsto cilvēku.

M Mia227 25.10.2024

Vai tiešām darbiniekiem par savām godīgi nopelnītajām algām ir jācīnās ar VDI palīdzību? Vai tad tiešām uzņēmums nevarēja paredzēt šādu situāciju? Muļķības un acu aizmālēšana.

C callstructure 25.10.2024

Visa uzņēmuma pastāvēšanas laikā (kopš 2019. gada februāra) šī ir pirmā un vienīgā reize, kad izveidojusies šāda bezprecedenta situācija, par ko uzņēmumam nepārprotami jāuzņemas atbildība.

M Mia227 25.10.2024

Tagad man radās jautājums, kā ar uzņēmumu nesaistītai personai ir pieejama šāda veida informācija par darbiniekiem un viņu līgumiem? Un, es savā komentārā ne vienā brīdī nenosaucu nevienu pwrsonu, bet uzņēmumu kopumā.

B Beate Tjarve 25.10.2024

Ja vēlaties diskutēt un uzdot šāda rakstura jautājumus, izmantojiet savu vārdu un uzvārdu, nevis slēpieties aiz segvārda, citādi vēl radīsies jautājums, vai Jūs vispār esat ar minēto uzņēmumu saistīta persona.

Par to, ka šī ir apzināti un ļaunprātīgi veidota nomelnošanas kampaņa ar uzņēmuma SAIMNIECISKO DARBĪBU nesaistītai personai, var pārliecināties jebkurš interesents, pārbaudot SIA Benerette informāciju Lursoft vai citos uzticamos avotos.

Tāpat, atļaušos Jūs informēt:

156.pants noteic: "Par tīšu personas goda aizskaršanu vai cieņas pazemošanu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbību soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz desmit minimālajām mēnešalgām."

157.pants noteic: "Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz divdesmit minimālajām mēnešalgām."

158.pants noteic: "Par tīšu goda aizskaršanu vai neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu dabu, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit minimālajām mēnešalgām."

C callstructure 25.10.2024

Pēdējās dienās nomelnojošas, nepatiesas un aizskarošas informācijas izplatīšana par sūdzībā minēto personu notikusi arī sociālajos tīklos, tostarp komentāros no konkrētiem lietotāju profiliem.

L lauritis 25.10.2024

Mani sauc Laura Bārtniece, visos savos komentāros esmu versusies tikai pret SIA Benerette. Tatad uzņēmums ir izpaudis manus datus un informāciju,kas saistīti ar darba līgumu, trešajai personai, un tiek pārkāpts Datu aizsardzības likums. Nevēlos bojāt dienu sev, bet katrs šeit manis rakstītais vārds,ar lietotāja vārdu LAURITIS ir paties, tieši saistībā ar uzņēmumu.

Labvakar, Laura!

Jūs lieliski zināt, ka vakar no sava personīgā Instagram konta @skumji2024 ar vārdu Laura Laura (tagad nosaukumu esat mainījusi uz @nonamebeas) nomelnojāt mani, manā lietotāja profilā, kas nekā nav saistīts ar SIA Benerette, izsakot saturiski līdzvērtīgu, melīgu, neslavu ceļošu apgalvojumu (citēju: "Atdod naudu, parada Vid, un darbiniekiem. Mana konta ar gribas paskatities"), ko pēc tam pati izdzēsāt, līdz ko ar Jums sazinājās uzņēmuma īpašnieks (interesanti, kāpēc tā, ja jau nemelojat par mani?). Tātad, attiecīgi skaidri un nepārprotami norādot uz mani kā personu un apzināti nepatiesi, ar nolūku publiski celt neslavu (par ko uzņematies atbildību pēc Krimināllikuma 157., 158. panta).

Jūsu personība, diemžēl, bija vāji maskēta un man viegli izskaitļojama pāris minūtēs, ņemot vērā publiski internetā pieejamo informāciju, ko arī daļēji tagad esat dzēsusi, bet, protams, esmu visu saglabājusi, lai gadījumā, ja turpināsiet, vērstos pret Jums ar prasību tiesā pēc jau minētajiem k.l. pantiem.

Vēlreiz, vēršu uzmanību par atkārtotiem meliem, neslavas celšanu un ļaunprātīgu nomelnošanu, vērstiem jau šobrīd pret juridisku personu (SIA Benerette) - Jūsu personas dati nav izpausti, tāpat, kā personas informācija - esmu oficiāli nodarbināta SIA Benerette un man ir bijušas likumiskas tiesības redzēt Jūsu CV, darba līgumus (labi zināt, ka esat devusi atļauju savus datus apstrādāt nepieciešamajiem mērķiem), t.sk. būt informētai par strādājošajiem darbiniekiem.

Taču, jāsaka, ka, diemžēl vai par laimi, par Jums uzzināju ne no SIA Benerette datiem, bet gan no Jūsu pašas internetā atstātās un atsekojamās informācijas. Tas, ko tagad esat izdzēsusi, ir ierakstīts, saglabāts un tiks izmantots likumiski tam paredzētajā kārtībā (atkārtojos, krimināllikuma 157., 158. pantos), ja publiski neatvainosieties, neatsauksiet melīgos izteikumus un nepārstāsiet nomelnot un celt neslavu man, kā privātpersonai, kam nav sakara ar uzņēmuma saimniecisko darbību (būt nodarbinātam vai būt iesaistītam saimnieciskajā darbībā, Jūsu zināšanai, nav viens un tas pats, kā arī neparedz līdzvērtīgu atbildību par uzņēmuma saistībām).

Tāpat, Laura, ņemot vērā, ka neesam tikušās, sadarbojušās vai komunicējušas, mani, kā privātpersonu, ļoti uztrauc, kā Jūs zināt manu vārdu un uzvārdu, ņemot vērā, ka neesmu uzņēmuma īpašniece, valdes locekle, vai cilvēks, ar ko esat parakstījusi darba līgumu, attiecīgi nefigurēju publiskās datu bāzēs? Kā ar maniem personas datiem, to neaizskaramību? Vai Jums ir izpratne par to, ka tā ir personas vajāšana un izsekošana, ar mērķi celt neslavu un nomelnot, sociālajos tīklos, kas ir jau atsevišķs likuma pārkāpums, bez jau iepriekš minētajiem?

C callstructure 25.10.2024

Informācijas aprite uzņēmumā notiek tikai starp par konkrētiem darba uzdevumiem atbildīgajiem uzņēmuma darbiniekiem (cilvēkiem, kurus ar uzņēmumu saista darba līgums un kurā norādīts ieņemamais amats un veicamie darba uzdevumi) saskaņā ar Eiropas parlamenta un padomes 2016.gada 27.aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

Vēlreiz vēršam uzmanību, ka sūdzībā norādītā persona ir uzņēmuma darbinieks, nevis uzņēmuma amatpersona (valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis, patiesā labumu guvējs) un nedz Komerclikuma, nedz Darba likuma tvērienā un izpratnē neatbild par uzņēmuma saistībām pret darbiniekiem, valsts pārvaldes institūcijām, nodrošinātajiem vai nenodrošinātajiem kreditoriem vai citām vienībām, līdz ar to sūdzībā un sociālajos tīklos norādītā informācija ir nepatiesa, konkrēto personu nomelnojoša un neslavu ceļoša.

Uzņēmums katru darbinieku, kuram šobrīd nav veikta pilnīga darba algas izmaksa, aicina izmantot savas tiesības un vērsties Valsts Darba Inspekcijā un/vai tiesā pēc piekritības, kas ir institūcijas, kuras atbild par šāda veida situāciju risināšanu un ar kurām uzņēmums sadarbojas. Tāpat jebkura jautājuma gadījumā aicinām rakstīt uz [slēpt]@callstructure.com, uz visiem jautājumiem (tieši tāpat kā tas ir bijis līdz šim) tiks atbilldēts un sniegta informācija.

S Sņežana777 5 st atpakaļ

Šo sūdzību rakstīju es - Liene Kalniņa-Seļeņina, kura gandrīz 3 gadus bija lojāla uzņēmumam! Nevajag draudēt citiem ar pantiem, draudiet pati sev! Man ir viss info par to - kas, kam, kur, cik pieder! Nevajag tēlot muļķi un draudēt ar pantiem! Ziemassvētku dāvanu kartiņās ir paraksts - Beāte! Tāpat vien? Cilvēks, kas nav saistīts ar uzņēmumu paraksta kartiņas? Ko vēl izdomāsiet? Nesaprotat pa labam - mēs gaidam savas godīgi nopelnītās algas un viss! Nelieciet citos soc tīklos - cik kruti dzīvot ar pilnu kontu! Tāpat valdes loceklis ir vien no N-ajiem! Muti savu aizvērtu un paklusētu šoreiz! "Mārketinga speciāliste"!