RVT latviešu valodas pasniedzēja - Iveta Rūtiņa - Varas izmantošana

Labdien visiem lasītājiem!
Rakstu šo sūdzību priekš cilvēkiem kuri nevar izlemt starp skolām pēc 9. Klases un rvt (Rīgas valsts tehnikums) ir viena no izvēlēm, jo nevēlos, lai kāds pieļauj to pašu kļūdu kuru pieļāvu es. Šī sūdzība ir par vienu specifisku skolotāju - Ivetu rūtiņu, bet viss tehnikums pats par sevi ir ļoti zemā līmenī - puse no pasniedzējiem ir vai nu tikko paši pabeiguši tehnikumu, ir neieinteresēti savā darbā vai arī kā rūtiņas kundze - izmanto savu statusu kā pasniedzējs, lai pazemotu savus audzēkņus dažādu iemeslu dēļ.

3 gadus kurus es mācījos latviešu valodu pie šīs skolotājas es esmu dzirdējis to kā viņa pazemo audzēkņus, jo viņiem latviešu valoda padodas mazliet sliktāk nekā citiem audzēkņiem, kā arī ļoti individuāli aizvainojumi, kurus uzreiz nespēšu atstāstīt, jo vienkārši pa gadiem esmu tos aizmirsis, bet dažas lietaas ko atceros ir, ka pasniedzēja konstanti apsmēja puišu izskatus, atbildes uz jautājumiem un idejas pasakot, ka šie puiši nekad neatradīšot draudzeni.

Kā redzat pēc mana teksta, tad latviešu valoda nav mana stiprā puse, tāpēc man ar šo skolotāju sanāca sadurties vairāk kā vienu reizi un es arī ļoti bieži tiku aizvainots par to, ka vienkārši neesmu šajos priekšmetos (latviešu valodā un literatūrā) tik izglītots kā mani vienaudži. Konsultācijas pie skolotājas bieži notika vienlaicīgi ar kāda kursa stundu un šo konsultāciju laikā skolotāja arī bieži komentēja par to cik slitki ir, ka esmu atnācis.

Vēl viena piebilde kas jāpiemin ir, ka skolotāja savu darbu darīja netbilstoši rvt iekšējiem noteikumiem par vērtējumiem - bieži latviešu valodas atzīmes lika kā literatūras atzīmi, jo vienkārši aizmirsa izplānot pārbudes darbus literatūrā un tika arī likta gala atzīmes kas neņēma vērā attaisnotus kavējumus, apaļoja 0.8 uz leju un cita veida nenākšana pretīm.

Tātad īsuma par pasniedzēju - viņa ir iedomīga, konstanti pazemo audzēkņus, Pilda savus darba pienākumus kā pasniedzēja neatbilstoši Rvt prasībām un pie viņas mācoties ir liela iespēja, ka jūs aiziesiet bez jaunām zināšanām un vienkārši jutīsities slikti par sevi - kas ar mani notika pēc katras latviešu valodas un literatūras stundas.