www.sudzibas.lv RIMI Labs serviss

Rimi - Labs serviss

Situācija sekojoša: stāvu rindā pie karstās sadales-salātiem, priekšā man stāv vīrietis, kas cenšas izraisīt konfliktu ar pārdevēju. Vīrietis ar savu trauciņu pienācis, sieviete laipni paņem trauciņu, nosver, noņem taru un liek viņa izvēlētos salātus traukā. Šajā gadījumā tie bija svaigo kāpostu salāti ar eļļu. Vīrietis skaļā tonī sāk pieprasīt, lai eļļas tajos salātos nebūtu🙅🏼‍♂️. Pārdevēja laipni skaidro, ka tie ir salāti ar eļļu, bet vīrietis to nesaprot, turpina aizvainot sievieti un draudēt viņai ar sūdzībām💪. Pārdevēja, satraukusies no aizvainojumiem, turpina laipni apkalpot, līdz "terorists" aizgāja. Cepure nost jūsu darbiniecei! Vairāk tādus darbiniekus!☝️

28.07.2024

S sannas 01.08.2024

Tādu pircēju-psihopātu pilni veikali. Un viņi ir pilnā pārliecībā, ka viņiem ir taisnība.