www.sudzibas.lv Picu darbnīca Kavēta piegāde par 3h

Picu darbnīca - Kavēta piegāde par 3h

6. Septembrī pl 17.30 pasūtījām 3 picas meitai uz dzimšanas dienu. Solīja būt 2h laikā. Nebija un arī nezvanīja. Zvanījām paši. Dzīvojam 3km attālumā no darbnīcas. Saņēmām pretī ekrāna uzņēmumu ar tekstu, ka ir sastrēgums un jābrauc vēl 35min, kas ir smieklīgi, jo pa šo laiku līdz mums varēja atnākt ar kājām. Iedot atlaidi atteicās; galu galā no picām atteicāmies mēs, jo par aukstām picām maksāt neredzam jēgu. "paldies" par sabojāto dzimšanas dienu. Vairāk pie jums nepasūtīsim.

06.09.2024

Atbilde no Picu darbnīca Support Pārstāvja atbilde 07.09.2024

Labdien. 6.09. situācija Vecmīlgrāvī uzskatāma par ārkārtas. Stāvēja visi. Mūsu spēkos diemžēl nav ietekmēt ceļu remontus un tamlīdzīgas lietas. Žēl, ka šoreiz šis ir ietekmējis Jūsu pasākumu, taču no mūsu puses neko izdarīt lietas labā nevarējām. Sastrēgumā kāpt ārā no mašīnas (atstājot to uz ielas) un nest Jums picas ar kājām diemžēl arī nav variants. Saprotam Jūsu vilšanos, atvainojamies, ka šādi sanāca, tomēr ir lietas, ko mēs nevaram ietekmēt. Šī situācija bija viena no tādām.

N

H howexi 06.09.2024

🤡🤡🤡🤡

M macstop 07.09.2024

Ja jus nesaprotat un nezinat kas ir cilveciskais faktors, kaa ari nezinat kas notiek jums blakus, tad man nav komentarus, tikai kauns. Vienmer sutam picas, gan piegade gan lidznemsanai, visu laiku esam parliecinati

Velvetpopstar 07.09.2024

Picas var uzsildīt.

Good Intentions 07.09.2024

Ir sapratne cik ilgi jaiet 3km un pēctam vel atpakaļ 3km?