Parvedumi.lv - preču pārvadājumi LV-DE NL LV - Pilnigi slikts serviss

Sveiki ja izvēlēties šo kompāniju tad viennozīmīgi tikai tad jā nav nekādu citu variantu... kkads murgs esmu 2 reizes izmantojis šos pakalpojumus un kārtējo reizi vilies! Saprotu ka nevar dabūt čeku pa samaksāto pakalpojumu bet ja NL iekāpju busa un tad sakas pirmais teksts kad maksāju ir ja gadijuma zvana jums kāds sakiet ka Jūs nebraucat... braukšana no šofera puses pilnigi un apsaluti pretīgi slima!un tiešam ss.lv ir loti daudz šādu sludinājumu un itka esot wi_fi bet tie ir meli neierunājot pa to ko sila vel. Tiešam Mīļie cilvēki iesaku ideālu apkalpošanu un komunikablus šoferus ar kuriem ir Droši.

R

T Tudish26 01.03.2016

Braucu ar to Sarkano businju soferis ap kadiem 38 lidz 42 gadiem fanats mums stastija cik traki ejot taj firma sefam visi esot parada tapec ari vinji ta dara ka nesaka vinjam pa cilvekiem ;) malaci ja firmas ipasnieks nevar but labs pret stradniekiem tad stradniekam nekas cits :) esmu pats liecinieks ka businja soferis piedavaja vienu cilveku pa 10€ kadam citam jo savadak mums bija marsuts pa kadu 1h garaks bet atri sanaca tikt valja un protams nebija ka silkes muca :)

T Tudish26 01.03.2016

Sveiki visiem seit bijusais soferis ja ir bijusas visadas! bet tas tikai tapec ka musu sevinjam jamaina attieksme izdevigak savu klientu pardot citam neka davinat sefam! Un ja ta ari ir vinja sludinajumi ir vnk bezsakars sola visadus brinumus bet ar raustosu busu nevar nogadat neko atri! Visur soferi ir vainigi bet diemzel taa galiigi apsurds! Varu tikai ieteikt pie vinjiem nekad neiet stradat un protams ja gribat tik lidz gala adresitei neizmantot vinja pakailpojumus p.s. Artūrs