www.sudzibas.lv MMK Serviss Slikts serviss

MMK Serviss - Slikts serviss

Vēlos padalīties ar savu nepatīkamo situāciju, lai citiem tā negadās.
2024. Gada 9. Aprīlī devos pirmo reizi uz mmk riepu servisu pie Riga Plaza Mūkusalas ielā. Mērķis bija samainīt automašīnai ziemas riepas uz vasaras riepām un vienlaikus uztaisīt savirzi. Riepas tika samainītas un savirze tika veikta. Konkrētajā servisā visu apmaksāju, saņēmu automašīnas atslēgas un devos prom, bet nedaudz vēlāk sajutu, ka automašīnu velk uz kreiso pusi. Nodomāju, ka gan jau viss kārtībā - tomēr mūsu ceļi lv arī nav lieliski. Tad nu nobraucu līdz jūlija mēnesim un pamanīju, ka viens automašīnas ritenis jeb kreisā priekšēja riteņa ārējā mala ir beigta. Devos uz mmk ar saglabāto savirzes lapu, uz ko mmk pārstāvis man atbildēja, ka jums noteikti ir savirzes problēmas, kā arī mmk ir dārgākā iekārta lv un taisām visu ļoti labi un profesionāli. Minēja, ka es pats noteikti esmu izsitis riteni kādā bedrē, un viņi visu esot izdarījuši, kā nepieciešams. Piedāvāja par papildu maksu uztaisīt savirzi atkārtoti. Es nodomāju, ka došos uz citu autorizēto servisu “x” ar mmk izdrukāto savirzes lapu, lai atkārtoti pārbaudītu savirzi savam auto. Pārbaudot automašīnu citā servisā “x” uz stenda - uzrādījās tieši tie paši savirzes grādi riteņiem, ar kuriem aizbraucu no mmk 2024. Gada 9. Aprīlī. Par nožēlu, savirzes meistars attiecībā par mmk izdrukāto savirzes lapu norādīja, ka šāds savirzes diapazons ir pārāk liels un neatbilst normai, tāpēc bojāta riepa bija garantēta. Sapratu, ka ceļi nav pie vainas un nepieciešams veikt atkārtotu savirzi “x” servisā, kas atbilst diapazona normai. Pārregulējot savirzi, grādi atšķīrās un, protams, visvairāk tieši šim priekšējam kreisajam ritenim.
Ļoti žēl, ka nevarējām atrast kompromisu ar mmk servisu arī pēc tam, kad vērsos atkārtoti, izskaidrojot esošo situāciju.
Vēlāk arī, aprunājoties ar paziņām, izrādās vēl diviem ir bijuši atgadījumi ar mmk riepu servisu, kur nav veikti kvalitatīvi pakalpojumi.
Diemžēl redzu, ka pirmajā vietā ir bizness un nauda, nevis cilvēks un kvalitatīvs darbs.

11.09.2024