www.sudzibas.lv Mārtiņš Millers Nenorēķinās par komunālajiem, īres un mājdzīvnieka radītajiem defektiem

Mārtiņš Millers - Nenorēķinās par komunālajiem, īres un mājdzīvnieka radītajiem defektiem

Mārtiņa Millera kungs, dzimis 1993. gada 15. jūlijā. Periodā no 2021 gada maija līdz 2024. gada aprīlim īrēja Rīgā Čiekurkalnā dzīvokli. Vienmēr nācu pretī situācijās, kad viņš laicīgi nevarēja norēķināties, jaunajam biznesmenim periodiski bija situācijas, kad uz apmaksu bija jāgaida, izturējos ar sapratni. Taču ar laiku izveidojās parāds, kad uzteicu dzīvokli, tad pie dzīvokļa nodošanas parādījās ļoti daudz viņa mājdzīvnieka(sunīša) radīti defekti. Sagrauztas bija lielākā daļa dzīvoklī esošās mēbeles, grīdas līstes. Sabijāta bija arī grīda. Vienojāmies, ka kopējo izveidojušos summu 1510 eur segs pa daļām 200-300 eur mēnesī. Taču uz kontaktu vairs nenāca un kad izdevās no cita tālruņa sakontaktēties, tad skaidri lika saprast, ka neplāno norēķināties.

Velvetpopstar 2 st atpakaļ

Gan jau naudas problēmas un nav ko samaksāt
200-300 eiro mēnesī nav maza summa.