www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Nav autobusi kas kursē uz Rīgu

Liepājas Autobusu Parks - Nav autobusi kas kursē uz Rīgu

Galīgs murgs... Piektdienas diena pirms pusdienlaika nav jau pieejami tuvākie reisi uz Rīgu... Jāgaida 6 stundas līdz pirmajam reisam uz Rīgu kurā ir pieejamas biļetes.. Taču var organizēt vairāk autobussus, sēžot pie autoostas kases, cilvēks pēc cilvēka jautā par biļeti uz Rīgu 12:30, bet atbilde ir tuvākais ir 18:30... Nav ne vilcienu ne autobussu. Nav nekas organizēts galīgs murgs.

13.09.2024

Tava problēma, ka dzīvo kaut kur nezināmā vietā, ka pat autobusi kursē tikai vienreiz nedēļā..

L Liepajasautoostasmird 14.09.2024

Pajolīt tu, es biju tur ekskursija kāds sakars dzīvoju tur vai nē. Problēma ir tur ka Liepājas autobusu parks nevar organizēt pietiekami autobusus uz Rīgu .. Nezināma vieta ? Varbūt tev vatņikam tā ir nezināmā vieta, bet mums LV pilsoņiem tā ir labi zināma vieta kur piedzimst Vējš.. Ar tādiem vatņika komentiem tinies uz savu Baltkrieviju.

Velvetpopstar 13.09.2024

Liepāja nemaz tik nezināma pilsēta nav.

Ja nu viņa dzīvo mežā?