KOOL Latvija - Darba laiks

Labdien . Kool degvielas stacijas darba laiks ir no 7:00 līdz 22:00 … tā tas arī ir . Bet kafejnīca ,kura strāda no 9:00 līdz 18:00 ,slēdzas ciet jau 17:00 . Kāpēc tā ? Ja rakstīts uz durvīm ka strādājiet līdz 18:00 ,tad lūdzu apkalpojiet klientus kas nāk paēst nevis runājiet pa telefonu vai sēdiet ar draugiem sava darba vieta ! Jums maksa par klientu apkalpošanu nevis par pļāpāšanu pa telefonu darba vieta !

20.06.2024

B busjauok 20.06.2024

ZINI KO! AIZVER MUTI ,VISS IR JASATĪRA!

ā Āgenskalns34 21.06.2024

Lūgums izmantot pieklājīgaka veidā klientiem atbildēt. Jūsu veidā rīkoties ar sūdzību ir diemžēl ļoti tālu no korekta prakse.

I Inguna jefremova 25.06.2024

Ladien, vai ir iespejam uzrakstit tieshi kad notika tadts incidens.,lai mes varetu to aprunat,Jo mes cienam musu viesus.

ā Āgenskalns34 27.06.2024

Intereses pēc es gāju veselu nedēļu katru dienu pēc plkst. 17:00 vakarā un diemžēl katru vakaru kafejnīca bija slēgta.