www.sudzibas.lv Komanda24.lv Morāla ilgstoša nicināšana

Komanda24.lv - Morāla ilgstoša nicināšana

Beidzot vadzis ir lūzis un gribu savu sāpi, patiesību darīt zināmu citiem cilvēkiem, kas iespējams grib iet strādāt vai izmantot komanda24.lv pakalpojumus.

Komandu24 vada aleksandrs! Telefoniski ļoti smuki runā, bet patiesība ir cita.

Drausmīga atieksme pret darbiniekiem, liek strādāt daudz, bet maksā tikai par minimālajām stundām un pārējo dod uz rokas, kas man galīgi nebija pieņemams. Vai tas vispār mūsdienās vēl ir iespējams?
Par to sākam asi diskutēt un protams panākt neko nevarēju.

Otra lieta, kas man galīgi nebija pieņemams, kad uzņēmums sniedz pārvākšanās servisa pakalpojumus. Aleksandrs visiem lika lēni strādāt, vilkt laiku, pa ceļam apstāties degvielas tankos, lielveikalu stāvvietas, lai būtu pēc iespējas vairāk pavadīts pie klienta objektā un norēķins protams ir par stundām... Un stundas likme ir ļoti liela.

Manuprāt ne darbiniekam, ne klientam šis uzņēmums nav draudzīgs, protams skatoties sūdzības.lv komanda24.lv atsauksmes vēsturi, būs atbilde, Skaista, pārdomāta, bet tas ir tas, kas tiešām viņam sanāk.

Tagad strādāju labākajā un lielākajā pārvākšanas servisā Latvijā un pilnīgi cita dzīves garša - labā nozīmē!