Julija Korenika - Slikts

@korenika. Kosmetologs
Julija Korenika kas sevi prezente kā ārsts kosmetologs nav nekāds ārsts un kosmetologs, bet ir nesen tikai skolu beigusi. Melo visiem. Un viņai nav medicīnas izglītības. Apkrāpj tādā veidā cilvēkus, jo pati no tā neko nezina un nesaprot, bet tēlo, ka visu zin. Nekādā gadījumā pie viņas negriežaties, viņai nav ne medicīnas diplomu un nepieciešamās izglītības. Sniedz pakalpojumus kurus nedrikst sniegt. Jūlija korenika piedāva visādus botoksus un šprices sašpricēt jums un no medicīnas vispār neko nesaprot.

E

K katerina009 02.06.2024

Выдает себя за другого специалиста, у которой есть образование и статус врачебной персоны. Девушки, будьте аккуратны. Очень много случаев, когда Кореника вкалывала непонятно что, и даже дохожидо до больницы. Не ведитесь!

MANA_KOSMETOLOGIJA

Меняла имя 17 раз! Аферистка!

K Kikaa1 29.06.2024

Поменяла название на JUSU_kosmetologija