www.sudzibas.lv Green World Sia Negodīgs darba devējs, piesavinās ES līdzekļus

Green World Sia - Negodīgs darba devējs, piesavinās ES līdzekļus

Uzņēmums SIA "GREEN WORLD" piemāna gan darbiniekus, gan acīmredzami veic mahinācijas ar ES naudu. Uzņēmums piedaloties ar ES naudu atbalstītā nodarbinātības projektā, piedāvāja vairākas darba vietas bezdarbniekiem caur NVA. Par to uzņēmums saņem finansiālu atbalstu no ES fondiem. Darbinieki tika pieņemti darbā, apsolot tiem patstāvīgu darbu un pat izaugsmes iespējas. Tomēr darba devējs bez nekādiem paskaidrojumiem pēc 2 dienām atlaida visus šajā projektā pieņemtos darbiniekus. Rodas jautājums, vai šī nav ne tikai ņirgāšanās par darba meklētājiem, bet gan arī ES līdzekļu izkrāpšana? Formāli šis darba devējs ES projektā ir piedalījies un līdz ar to veikli var savākt naudu sev.