Eduards Koliks / Eduard Kolik / Эдуард Kолик - Video

Iesakām ļoti pārdomāt filmētāja izvēli, īpaši, ja padomā ir izvēlēties Eduard Kolik, kura solītā augstā darbu kvalitāte neatbilst patiesībai. Ja tomēr izvēlaties viņu, uzstājiet uz līguma slēgšanu! Ar mums slēgt līgumu viņš atteicās un naudu pieņēma tikai skaidrā, pašu kļūda, ka uzticējāmies. Sieva ar viņu centās vienoties pārrunu ceļā, nesekmīgi. Tomēr valsts institūcijas ņem vērā arī e-pasta sarakstes, par šādiem gadījumiem ir iespēja cīnīties. Ņemiet vērā, ka viņš nevēlas runāt latviski!Šo cilvēku mēdz piesaistīt Baltic Wedding. Lai gan Baltic Wedding strādā profesionāļi, Eduard Kolik šajai kompānijai kāzu nozares profesionāļu aprindās veido sliktu reputāciju. Piemēram, viena no Latvijā labākajām fotogrāfēm, kuras darbi regulāri ir žurnālos, atsakās fotografēt kāzas, kurās irBaltic Wedding - kā noskaidrojām vēlāk, tieši Eduard Kolik necienīgās uzvedības dēļ. Ja kā filmētājus izvēlaties Baltic Wedding, iesakām palūgt, lai filmē Ainārs vai kāds cits, nevis Eduard, tā aiztaupīsiet sev negatīvas emocijas.Mūsu kāzās viņš nokavēja pus stundu, jo nebija izpētījis, uz kurieni jābrauc, kaut gan viņam tika nosūtīta detalizēta informācija. Būtu nokavējis vēl vairāk, ja situāciju neglābtu fotogrāfe, friziere un make-up meistare, kuras brauca kopā ar viņu. Viņas bija šokā par viņa uzvedību brauciena laikā. Arī vairāki viesi izteica pamatotu kritiku par viņa uzvedību. Muižā saplēsa daudz traukus, nogāžot tos no kafijas galdiņa, un atteicās par tiem maksāt. Kavēja kāzu dienas notikumus, prasot pagaidīt, kamēr viņš sagatavo kameru u.tml. Ignorēja mūsu vēlmes, plānu un stilistiku - kad prasījām, kāpēc tā, attaisnojums bija, ka ties neesot video kadri. Kad par šo aprunājāmies ar vairākiem citiem filmētājiem, viņi apgalvoja, ka būtu sanākuši pat ļoti skaisti video kadri. Savās kļūdās vainoja citus, piemēram, fotogrāfe esot bijusi apaļīga un ar lieliem matiem, tas esot traucējis.Bijām ar viņu vienojušies, ka maksāsim par stundām par kāzu dienas filmēšanu un atsevisķi par klipa montāžu ar skaistākajiem dienas notikumiem dziesmas garumā. Par rezultātu bijām šokā - lielāko daļu laika viņš vispār nebija filmējis, vairāk kā puse būtisku aktivitāšu nav nofilmētas. Fotogrāfijās un pēc viesu atsauksmēm konstatējām, ka viņš bija klāt, bet vienkārši nefilmēja vai arī pīpēja, vai staigāja apkārt. Un tas, ko viņš nofilmēja, lielākoties nav skatāms un lietojams. No klipa, ko viņš samontēja, mēs atteicāmies, jo tajā nebija tas, ko mēs lūdzām. Dziesmu viņš nesaskaņojot bija saīsinājis, turklāt vēl samontēto klipu bez mūsu piekrišanas ievietoja facebook un youtube. Sanāk, ka samaksājām par viņa klātbūtni un atmosfēras bojāšanu, nevis par reālu darbu un rezultātu, ko viņš solīja, kad tikāmies ar viņu pirms filmēšanas.

R

Z Z_L 03.02.2015

Baltic wedding ir pārtraucis sadarboties ar Eduardu Koliku un neizmanto viņa pakalpojumus jau vairāk kā gadu. Šobrīd viņu komandā ir tikai atzinīgi novērtēti profesionāļi. Varu teikt pēc pieredzes - sadarbība veiksmīga.