www.sudzibas.lv Dr. Tatjana Fiļinceva absolūta vienaldzība pret slimnieku un nekompetence

Dr. Tatjana Fiļinceva - absolūta vienaldzība pret slimnieku un nekompetence

dr. Tatjana Fiļinceva mūsu radinieci mūsu gandrīz aizlaida... Slimniece jutās reāli slikti vairāk nekā nedēļu- augsta temperatūra, apgrūtināta eplošana, principā plaušu karsonis. No sākuma dr Tatjanu Fiļincevu vispār nevarēja sazvanīt, tad atradās pieņemšanas laiki utt. Radiniece ieradās (principā pusdzīva) pie dr. Tatjanas Fiļincevas, kas lika viņai vairāk nekā 3 stundas nosēdēt pie kabineta durvīm, jo esot bērnu pieņemšanas laiks. Neviens bērns tā arī neatnāca, bet dr Tatjanai Fiļincevai tā arī neatradās 5 min laiks, lai izklausītos plaušas utt. Tad runāja riņķī apkārt visādus pieņēmumus par tēju dzeršanu (totālas muļķibas šajā gadījumā). Radiniece pati otrās dienas rītā jau gandrīz bez elpas kaut kā aiztika līdz Gaiļezera slimnīcai, kur reāli dakteri (iejūtīgi un tādi kas dzirdējuši par Hipokrāta zvērestu) izglāba viņu un vēlāk aizsūtīja ārstēties uz Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centru, kur viņa ārstējās 3 nedēļas un kaut kā atlaba. Bijām ciemos- redzējām, ka knapi elpo.
Secinājums: pie dr Tatjanas Fiļincevas neejiet nekādā gadījumā, viņai jūsu veselība vispār neinteresē. Un , ja aiziesiet, tad vēl vairāk pasliktināsiet savu stāvokli. Mūsuprāt, tā uzvedas tikai - tipiska cilvēknīdēja, nevis dakteris. Protams , ka radiniecei ir visi izraksti no ārstēšānas iestādēm un pierādījumi.

E Egon Bergmann 04.09.2024

VCA poliklīnika, Jugla un droši vien Tatjana Fiļinceva vēl kādā med. iestādē strādā