www.sudzibas.lv Cityparks Soda uzlikšana 1.5h bezmaksas stāvvietā pirmo 20 min. Laikā

Cityparks - Soda uzlikšana 1.5h bezmaksas stāvvietā pirmo 20 min. Laikā

Ļoti nepatīkama pieredze stāvvietā Kalnciema ielā 38, kur lidl apmeklētājiem stāvvieta 1.5h pieejama bezmaksas. Ievietoju laika norādes pulksteni, atgriežoties pēc 25 min. No veikala, Cityparks darbinieks jau bija uzlicis sodu 30eiro apmērā. Izskaidroja, ka jāievada automašīnas nr. Automātā, attiecīgi - laika pulkstenis netiek ņemts vērā. Jā, apzinos, ka neapzinoties esmu "pārkāpusi" stāvvietas lietošanas noteikumus. Bet sūdzība par to, ka šis kontrolieris laipni informēja - iesniedzot lidl pirkuma čeku mūsu portālā, līgumsods tiks anulēts. Protams, līgumsods netika anulēts. Paskaidrojumu par maldināšanu nesaņēmu. Lūgums turpmāk kontrolieriem nesniegt nepatiesu informāciju!

3 st atpakaļ

P