www.sudzibas.lv Cityparks Nepamatots sods!!!

Cityparks - Nepamatots sods!!!

Labdien.Vakar biju ļoti pārsteigta,par to,ka saņēmu nepamatoti līgumsodu,30 eiro vērtībā.Tātad,11.07.,es ar bērnu,ierados LIDL veikalā,Kalnciema ielā 38.Novietoju mašīnu,pazemes stāvvietā,pēc kā,uzreiz ar bērnu,devos pēc ratiņiem um braucām uz otro stāvu,jo tur atrodās vieta,kur var reģistrēt mašīnu.Ievadīju visu nepieciešamo un devos iepirkties.Iznākot,secināju,ka ir sods,par ko? Cik sekundes tad ir dotas,lai tiktu līdz otram stāvam,ar bērnu? Gan jau logā redzēja,ka man ir gan pulkstentiņš,gan kvītis par stāvvietām,tātad,esmu godīga un vienmēr atceros norādīt laiku,vai maksāt par stāvvietu...šai gadījumā,izņēmumu nebija.Es ceru,ka Jūs izskatīsiet kameras,jo tur viss būs redzams un anulēsiet šo sodu,lai gan jau esmu dzirdējusi,ka vēl vienai māmiņai ar bērnu,tieši tāpat gadījās,kas arī ir palikusi nesapratnē.Visi cilvēki kļūdās,bet šis sods ir nepamatots!
> Mana mašīna:
> Mazda,