www.sudzibas.lv Berga Nami SIA Nepamatoti piestādīts rēķins par atkritumu izvēšanu

Berga Nami SIA - Nepamatoti piestādīts rēķins par atkritumu izvēšanu

2024. Gada 17. Martā sia berga nami bija informēts par izmaiņām deklarēto personu skaitā. No 17. Marta īpašumā ir deklarēta viena persona, bet pārejas divas personas piedeklarējas citā adresē. Atsaucoties uz SIA Berga nami pieprasījumu iesniegt izzinu no pmlp par izmaiņām deklarēto personu skaitā, izziņa bija iesniegta. Uzņēmums apstiprināja izziņas saņemšanu. Tomēr, maijā saņemtajā rēķinā par aprīli sia berga nami piemēRoja maksu par atkritumu izvēšanu divām personām (līdz 17. Martām īpašumā bija deklarētas 3 personas) . Uz lūgumu paskaidrot šo situāciju, uzņēmuma pārstāvis atbildēja, ka izziņā bija uzrādītas divas deklarētas personas. Uzņēmuma darbinieks atkārtoti pieprasīja iesniegt šo izziņu, kas arī bija uzreiz izdarīts pmlp izsniedza izziņu 3. Aprīlī) . No sia berga nami bija saņemta vēstule ar informāciju, ka īpašumā deklarēto personu skaits ir izmainīts. Labots rēķins atsūtīts nebija, kas nozīme ka sia berga nami apzināti izveido situācijas, kuras rezultāta tiek nepamatoti iekasētas maksa.

V