www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Slikta pieredze ar instruktoru

Autoskola Einšteins - Slikta pieredze ar instruktoru

Vēlos padalīties ar savu pieredzi manā pirmajā un pēdējā jā braukšanas nodarbībā ar instruktori Alisi Cauni Valmierā. Izvēlējos šo instruktori, jo mājaslapā viņai ir spīdošas atsauksmes, kas ir kāpēc mani viņas attieksme vēl jo vairāk pārsteidza. Šī bija mana 3. Nodarbība, bet tikai 2. Ar manuālo un ikdienā varu trenēties tikai ar automātisko, tāpēc mana pieredze bija ļoti maza, ko ar instruktori izrunājam un tad likās, ka viss ir labi. Līdz pieļāvu pirmo kļūdu un uzreiz saņēmu aizrādījumu ļoti pazemojošā un agresīvā tonī bez jebkādiem paskaidrojumiem vai pamācībām, un tā turpinājās visu nodarbību. Uztraukuma dēļ sanāca atkārtoti pieļaut kļūdas, bet no instruktores nesaņēmu nekādus ieteikums vai atbalstu, tikai “kāpēc tu tā dari? ; ko tur dari? ; nedari tā! ”. Pēc nodarbības biju gandrīz vai asarās, jo jutos kā visstulbākais un bezjēdzīgākais šoferis uz pasaules, kas manuprāt nav pareizais ieguvums ko saņemt no braukšanas nodarbības. Nezinu vai instruktorei bija neizdevies rīts vai kas cits, bet uzskatu, ka novest savu studentu gandrīz līdz asarām nav pareizais mācīšanas paņēmiens.
Tomēr minēšu arī savu pirmo un turpmāko instruktoru janeku lužinski, kura attieksme ir nesalīdzināma. Pirmajā nodarbībā visu ļoti pacietīgi un detalizēti izskaidroja, pat ja sanāca kāda kļūda uz ielām, viss tika mierīgā tonī atrisināts un paskaidrots bez liekiem aizrādījumiem.

29.05.2024

Atbilde no Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 30.05.2024

Paldies, ka dalījāties ar savu pieredzi, jo mums ir svarīgs katra audzēkņa apmācību process. Mēs sazināsimies ar instruktori un veiksim pārrunas, lai turpmāk šāda situācija neatkārtotos.

Priecāsimies, ja sazināsieties ar autoskolu, lai varam šo situāciju pārrunāt telefoniski.

Ar cieņu,
Autoskola Einšteins!