www.sudzibas.lv Aliexpress Par kompānijas Powmr hibrīda invertoru 4.5 kw

Aliexpress - Par kompānijas Powmr hibrīda invertoru 4.5 kw

Es iegādājos no kompānijas powmr hibrīda invertoru 4.5 kw, prece izrādījās brāķēta, nestrādāja akumulatoru lādēšanas opcija! Pēc Ilgas sarakstes ar pārdevēju un video faktu nosūtīšanas, pārdevējs, pārsūtīšana uz mana rēķina, atsūtīja citu shēmu neaizsargātā un bojātā iepakojumā, jo shēmas radiators ar tranzistoriem kustējās uz plates, pārdevējs lika man pārlodēt kontaktus, bet tas neko nedeva un invertors jo projām nestrādā! Foto attēlā ir redzamā detaļa bojāta - pārdegusi, bojāts sūtījuma iepakojums, tam dēļ acīmredzot invertors arī nestrādāja pilnvērtīgi. Failiem lv es ievietoju video failu! Https://failiem.lv/u/jquraapks7, bet manā rīcībā ir vēl 2 faili, kopumā 1. Gigabitu.

Kā rezultātā es samaksāju lielu naudu, saņēmu brāķēto preci, invertors nav atremontēts, kā arī nav saņemta par bojāto invertoru nauda! Aliexpress firmā mana sūdzība par negodprātīgo pārdevēju arī neko nedeva, jautājums palika neatrisināts! Lūdzu palīdziet man! Pielikumā mūsu sarakste ar veikalu un izraksts no veikala par preci!

01.08.2024