Aleksandra Simoņenko - Raksta darbu ar MI

Pasūtīju studiju darbu pie viņas. Teica – visu pašu raksta, viss būs labi, nekādi plaģiāta.
Beigās skola man saka – puse darba ir mākslīgais intelekts. Nu forši, skola darbu nepieņem, Aleksandra labot negrib, jo uzskata, ka ir viss godīgi.

Attiecīgi ne naudas, ne darba. Neejiet pie Aleksandras, ja negribat tādu pašu likteni

D

K Krampus 05.09.2024

Studiju darbu vajag pašiem rakstīt, nevis gaidīt, kad kāds cits Jūsu vietā izdarīs visu darbu. Pareizi vien ir ka neizgāja cauri un par to vēl samaksājāt, vismaz būs viela pārdomām. Pēc tam brīnās kur tādi speciālisti valstī rodas, kuri neko paši nespēj izdarīt.

D Deniss2024 05.09.2024

Kāda starpība, kas to studiju darbu uzraksta.
Galvenais, ka Jūs ataisnojat krāpniekus, kā Jums kauna nav

K Krampus 23 st atpakaļ

Pag, pag. Ja Jūs netaisījāties pats rakstīt darbu, kas ir uzdots tikai Jums un pie tam nopietnu darbu. Jūs izvēlējāties to uzticēt kādam citam, par samaksu un tad atļaujaties mani saukt par krāpnieku attaisnotāju? Ja tas ir kāds jurisprudences vai ārsta studiju darbs, tad varu iedomāties kas Jūs par speciālistu būtu. Ceru, ka Jūs izmeta no studijām.

I ilrgjefiho 23 st atpakaļ

Tas nav krāpnieks. Tas ir skolotājs, kurš pārmāca krāpnieku

I IIIS 23 st atpakaļ

Ja jau vienalga, kas raksta, tad jautājums kadēļ vispār studē, ja nav intereses un vēlmes pašam kaut ko darīt. Tu savā ziņā arī esi krāpnieks. Gribēji pasniedzējiem iesmērēt cita rakstītu darbu par savu. Pat tik daudz kā pirms nodošanas pārbaudīt uzrakstīto caur plaģiātu programmu neesi spējīgs. Jākaunas ir tev pašam.

D Deniss2024 5 st atpakaļ

Tātad es samaksāju naudu, man atsūta sliktu darbu. Un tu saki, ka viņi dara pareizi? tāpēc arī Latvijā ir viss dirsā, ka ir tādi krāpnieku attaisnotāji