SIA Reno Art - Krāpšana

Iemaksāju SIA Reno Art rezervācijas naudu dzīvokļa pirkšanai. Patiesībā dzīvoklis viņiem nepiederēja, bet piederēja SIA Baltic Escon.
Kad gribēju atgriezt rezervācijas naudu, tā kā dzīvoklis nebija laicīgi gatavs pārdošanai, SIA Reno Art man to neatdeva, bet katru dienu ilgi meloja, ka šodien saņems naudu no jauna pircēja un atdos man naudu rīt. Izskatās kā naudas piramīda, bet savu naudu es tā arī nesaņēmu.
SIA Reno Art īpašnieki joprojām turpina krāpt cilvēkus no citas firmas vārda. Viņiem pieder uzņēmums SIA GrowEstate und SIA Dizaina Dzīvokļi.

L LB1 11.01.2024

Tur ir rezervacijas maksu bizness! Esmu ari ´´ iekritusi´´ uz siem darboniem. Ka izradijas sanemot rezervacijas maksu par dzivokli, vini vel nebija atdevushi naudu ieprieksejam tä pasha dzivokla pircejam. Andris Zaliis un Agita Zabere izksatäs ir profesionali krapnieki!