www.sudzibas.lv https://www.temu.com/lv/contact-us. Krāpšana, nevar sakontaktēties

https://www.temu.com/lv/contact-us. - Krāpšana, nevar sakontaktēties

Skaidri redzams, ko esmu pasūtījusi, bet nav nekādu ziņu, ka pasūtījums apstiprināts; klientu apkalpošana neatbild.Uz lūgumu izsūtīt rēķinu, jo skaidri redzams, kādas preces, par kādu summu pasūtītas, nereaģē. Prasīja nosūtīt kodu, pēc tam e-pastu - atbildes nav.

Papildināts Jana Zara 13.01.2024

Ir iespaids, ka tā ir viltus vai krāpnieciska firma

J

G Gonzo23 13.01.2024

Tāpēc labāk no aliexpress

Kādas muļķības, vairākus sūtījumus esmu sūtījusi, pienāk ļoti ātri, labas preces. Ja neder, bez maksas var sūtīt atpakaļ.Arī serviss momentāli atbildēja, kad vienreiz vajadzēja, ātri nokārtoja jautājumu. Tikai par esmu! Aliexspres arī daudz esmu sūtījusi, bet tagad bieži vien daudz jāmaksā par sūtīšanu un ilgi jāgaida prece.

I Ilze Malika 28.03.2024

Kur ir norādes par nekvalitatīvas preces atgriešanu? Nekur neatrodu! Prece ir nožēlojamā stāvoklī- vīles atirušas vai saplēstas, audums nekvalitatīvs, neatbilst reklamētajam

Viss skaidri ir norādīts- ne tikai par nekvalitatīvas preces atgriešanu, bet arī ja neder vai citi iemesli. Daudz esmu sūtījusi, bet tādus brīnumus, kā rakstāt, neesmu redzējusi, viss ir tiešām kārtībā.