www.sudzibas.lv Sandra Cimberga Māklerei būtu jādara savi pienākumi atbildīgi

Sandra Cimberga - Māklerei būtu jādara savi pienākumi atbildīgi

Vēlējos pabrīdināt citus cilvēkus, kuri grib iegādāties īpašumu, ar māklera (Sandra Cimberga) , starpniecību, nr. Beidzas ar 460…. Neceļ telefonu, pārceļ laikus lai apskatītu māju. Kā arī kad centies noskaidrot informāciju viņa zvana un bļauj virsū, lai nejaucas. Stasta ka ar māju viss ir kārtibā bet nav papīru (centās iesmērēt īpašumu) . Viņa parādot īpašumu, jūtas pati kā mājās, dara to ko vēlas. Nevienam neiesaku šo mākleri! Arī no citiem cilvēkiem ir dzirdēti visādi brīnumi par šo sievieti. Stāsta ka liela pieredze strādājot bet pēc sievietes attieksmes, šķiet ka pirmo gadu strādā. Centīsies piespiest jūs lai izmanto viņas notāru vai vērtētāju, jo redz esot līgums noslēgts. Bet tur viss jau būs sarunāts jums nezinot. Galvenais ir “samaksāt” drošibas naudu un pārējo!

K

M Mixx 11.04.2024

kuru kompāniju viņa pārstāv?