www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Vakar (09.01.2024) ap pulkstens 21:30 biju apmeklējis veikalu Rimi RAF centrs Rīgas ielā 48.
Biju paņēmis alkoholisko dzērienu un gāju apmaksāt pirkumus uz “pašapkalpošanās kasi” konsultantam vajdzeja pārbaudīt personas apliecinošo dokumentu jo savādāk es nevarēju apmaksāt pirkumu, palūdzot pārbaudīt pasi, un, uz ko saņemu no konsultanta Elitas (vismaz viņa tā pateica ka viņu tā sauc) sekojošo teicienu “jums nav pases”(kaut rokās bija pase kuru radījām konsultantam) mēs pilnīgi bijām lūguši viņai pārbaudīt pasi un viņa atkal izmet šādu teicienu-“tas nav mans darbs” galu galā 1.iztērējām laiku 2.lūdzāmies lai pārbauda pasi. Beigās ar negribu viņa to izdarīja. Vainu mēs kautko nesaprotam, vai tas tiešām nav viņas darbs? Kāpēc mums ir jālūdz (vairākas reizes) lai mums pārbauda pasi un lai mēs varam apmaksāt pirkumus!?

10.01.2024

D