www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlusies rimi darbinieku attieksmē pret klientiem. Šodien gaidīju Rindā pie gatavo ēdienu vitrīnas. Klients, kurš bija man priekšā, ņēma salātus, darbiniece, kura fasēja vīrietim salātus, aizejot šim klientam, skaļi un tā “no sirds” sacīja: ”salāti ir jātaisa mājās, nevis jāpērk veikalā”. Intonācija pretīga, kur nu vēl runājot par to, ka kāda viņai vispār daļa, kurš, ko pērk. Ja rimi piedāvājumā ir pirkt jau gatavus salātus, cilvēki to labprāt arī izvēlas. Es nepaliku vārdu parādā, jo jutos ļoti pretīgi, jo zinu, ka šāda attieksme var būt arī pret mani. Es teicu: ”bet ziniet, ne visiem ir laiks pagatavot salātus. ” pēc mana teiktā sekoja atbilde: ”tad tie salāti nav vajadzīgi”.
Vai šis darbinieku modelis tiešām ir tas, uz ko iet rimi kompānija? Šī sieviete, kurai vārds nav zināms, jo kartiņu ar vārdu nenēsā, regulāri dzirdot citiem klientiem aprunā citus klientus. Pretīgi…ja nepatīk fasēt salātus un strādāt saskarsmē ar citiem cilvēkiem - tad ir jārisina šī problēma. Šajā rimi bieži iepērkos, pērku arī gatavas pusdienas. Ko šādu par šo darbinieci jau biju dzirdējusi no paziņām, bet šoreiz pati piedzīvoju to. Žēl, ka šādi darbinieki vai citiem vārdiem sakot, - biedēklis, tiek vispār pielaists saskarsmē ar klientiem.
Ceru uz sapratni un, ka situācija tiks labota, lai klientiem būtu elementāra labklājība.

17.03.2024

D

S sannas 17.03.2024

Ak vai, uzsitiet sev uz pleca, ka nepalikāt atbildi parādā. Būtu kaut gramu gudrāka par to slikto darbinieci, tad turētu muti un savu degunu nebāztu svešā sarunā , nenolaistos lidz tādam līmenim. Pat ar paziņām apspriežat veikalus? Acīmredzot jūsu paziņas ir tāda paša zema līmeņa būtnes, kas iziet sabiedrībā pariet.
Varu vienīgi apbrīnot cik dažādās pasaulēs dzīvojam . Iepērkos diendienā dažādos lielveikalos un nekad manā virzienā nav saņemtas rupjības, tieši otrādi, laipnība un atsaucība. Loģiski, ka arī pati nevienam nereju virsū.
Gāji uz veikalu pariet, malacis, Tava vieta pie sētas mieta.

D Devuu 17.03.2024

Ja Jūs būtu pa gramu gudrāka par mums visiem un dzīvotu kādā citā pasaulē - neredzētu Jūsu komentāru šeit. Sveiciens klubiņā! :)
Skatos, ka Jūsu gadījumā tas, kurš rej tiek turēts pie sētas mieta…tad jā, laikam mēs nu dien dzīvojam dažādās pasaulēs. Ir kur augt!
Jauku dienu!

Velvetpopstar 18.03.2024

Kā maksā tā arī strādā. Zemās algas diemžēl nedot motivāciju būt laipnam peet klientu, diemžēl lielveikalos ir suņa darbs , bet algas nožēlojamas.

A ap000 18.03.2024

Jā, man bija līdzīgi Rimi Barona centrā - jānosauc datums, laiks un veikals - ja man būtu laiks un iespējas - taisītu mājās - bet es tāpēc pērku - ka labi daru savu darbu, par TO saņemu atbilstošu samaksu, lai citi, kas dara savu darbu, arī varētu nopelnīt! Kāpēc darbiniecēm būtu jāveic AntiPārdošanas kampaņa?