www.sudzibas.lv RIMI Nikna Adminstracija

Nikna Riebiga Rimi Veikalu Administracija - Nikna Adminstracija

Administracija rimi veikalos ir nikna un riebiga. Pazvaniju rimi administracijai +371 67045409 ar sudzibu par produktiem un, ka ir slikts, nav plašs sortiments veikalā
gaiļezera ielā 8, Rīgā. Sieviete - rimi adminstracija atbildeja ka negrib runat ar mani un negrib mani klausit un sarunu pabeidza un vairs neatbildeja - neceļa klausuli.
Tad man ir jautajums rimi veikalu vadibai - jus mil tikai klientu naudu, cik es sapratu un viss? ! Kauns! Jusu rimi veikalos ir parak augstas Cenas neka citiem. Nesaprotu cilvekus, kuri grib pirkt preci tur par tadam cenam un kvalitate ir zema. Atlaide produktiem - smiekliga 5-10 centi. Dateles 1kg-15 eiro, sviests-3.50, naftas krasas banani - 1.79, melnas krasas, un nav nekadas atlaides tadam precem. Gailezera iela rimi veikala ir riebigs sortiments, salatu 2 veidi uz visu rajonu? Jums nav smiekligi at tadu sortimentu? Un veikala nosaukums galvenokart ir hyper rimi! Ja jums nav klientu mežciema tad jums ir jasledz veikalu un nekauneties! Jusu Cenas ir smikligas un kvalitates vispar nav. Bet sievietei no administracijas - es velu jums klut par bankrotu, tikai idiots var atstat savu naudu rimi!