www.sudzibas.lv RD Electronics Esmu ļoti apmierināta ar pakalpojumu

AtrisinātaRd Electronics - Esmu ļoti apmierināta ar pakalpojumu

Pasūtīju virtuves tehniku tiešsaistes veikalā un saņēmu paziņojumu par to, ka produkts ir pieejams veikalā tuvumā manai atrašanās vietai. Piegādes pakalpojums tika ātri un profesionāli noformēts, un tas bija pieejams par tikai 10 €, neatkarīgi no Rīgas atrašanās vietas. Paldies visiem Rd Electronics uzņēmuma darbiniekiem par viņu laipnību un rūpīgumu. Esmu ļoti apmierināta ar pakalpojumu un produktu.

29.01.2024

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 30.01.2024

Labdien, Cienījamais klient!
Paldies, ka veltījāt laiku, lai mūs uzrakstītu atsauksmi!
Esam priecīgi, kad mūsu klienti ir apmierināti par saņemto pakalpojumu!
Novēlām arī turpmāk gūt pozitīvas emocijas veicot pirkumus mūsu veikalā!
Lūdzam atzīmēt sūdzību ka atrisinātu. Paldies!

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 27.02.2024

Labdien,atsauksmes autor!
Lūdzam atzīmēt sūdzību kā atrisinātu. Paldies!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.03.2024

Sūdzība satur pozitīvu atsauksmi, nevis sūdzību. Sūdzības autors neiet uz kontakta, atbildi neesam saņēmuši, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

G

J Jānis Kalniņš 28.03.2024

cik esmu pasūtījis - tā ikreiz tiek kavēti piegādes termiņi. Atvainoajmies - prece tiks piegādāta nedēļu vēlāk uttt. Tā katru reizi