www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Laba kvalitāte

Mebeles1.lv - Laba kvalitāte

Pasūtīju dīvānu, un esmu ļoti apmierināts ar tā kvalitāti. Tas pārsniedza manas cerības,
nodrošinot gan komfortu, gan izturību. Vienlīdz iespaidīga bija arī piegādes ātrums tas bija patiešām ātrs. mebeles1.lv ir veikals, kurā ne tikai kvalitāte ir uz priekšu, bet arī klientu apkalpošana un efektivitāte.

19.01.2024

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 19.01.2024

Labdien!
Liels paldies, ka veltījāt laiku, lai dalītos ar mums savā pieredzē! Mēs priecājamies dzirdēt, ka esat apmierināti ar dīvānu, ko pasūtījāt no mēbeles1.lv. Mūsu mērķis vienmēr ir pārspēt mūsu klientu cerības, un mēs patiesi priecājamies, ka dīvāna kvalitāte, ērtums un izturība ir attaisnojusi un pat pārspējusi Jūsu cerības.
Mēs patiesi novērtējam Jūsu atsauksmes un uzticību mums. Mūsu komanda cītīgi strādā, lai nodrošinātu, ka pasūtījumi tiek apstrādāti un nosūtīti ātri. Jūsu apmierinātība ir mūsu prioritāte, un ir ārkārtīgi patīkami dzirdēt, ka esam attaisnojuši Jūsu cerības arī šajās jomās.
Paldies, ka izvēlējāties mēbeles1.lv, un ceram arī uz sadarbību turpmāk!

Ar cieņu,
Andra