www.sudzibas.lv Mebeles1.lv kvalitatīvas mēbeles

Mebeles1.lv - kvalitatīvas mēbeles

Pirms pasūtījuma novērtēju bezmaksas piegādes iespēju, kas bija ldikti superīgi. Pasūtītai kumode bija ne tikai laba kvalitāte, bet arī perfekti iederējās manā interjerā. Esmu priecīga, ka uzņēmums ne tikai nodrošina kvalitatīvas mēbeles, bet arī pievieno vērtību ar bezmaksas piegādes iespēju. Manis veiktais pirkums no Mēbeles1 noteikti ir bijis veiksmīgs un apmierinošs.

25.01.2024

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 26.01.2024

Labdien!

Liels paldies, ka dalāties savā pieredzē!

Vienmēr cenšamies nodrošināt ne tikai pieejamas preces, bet arī iepirkšanās pieredzi, kas sagādā prieku un gandarījumu mūsu vērtīgajiem klientiem. Zinot, ka mūsu centieni tiek novērtēti, mums nozīmē ļoti daudz!

Jūsu atsauksmes iedvesmo mūs turpināt sniegt labāko iepirkšanās pieredzi ikvienam mūsu klientam.

Vēlreiz paldies, ka veltījāt laiku, lai dalītos savās pozitīvajās domās. Mēs ceram Jūs apkalpot arī turpmāk!